Můj příběh

Pohádkový příběh začíná ...

... bylo, nebylo v dalekém městě žila jedna malá holčička Andrea, která milovala barvy, korálky, stužky a hlavně látky. Měla velké štěstí, že znala hodnou babičku, která ji naučila šít a podporovala ji ve tvoření.

Když holčička povyrostla, vyrazila na tajuplnou cestu do velkého města, kde se naučila drátovat, malovat na hedvábí, korálkovat nebo vyrábět svíčky.

Princové jsou na draka ...

Jak čas plynul ze slečny se stala manželka a maminka dvou krásných holčiček. Její království  se rozrostlo o hlídacího pejska a kočičího rádce.

Krásné období tvoření netrvalo dlouho. Objevil se zlý drak. V jejím případě v podobě srážky s automobilem. Vyvázla ze střetu s pomlácenými končetinami, jizvami na duši, ale živá. Jelikož princové jsou na draka, musela se zachránit sama.

Rozhodla se, že vytvoří kouzelné místo, kde lidé budou moci na chvilku zapomenout na své trápení a vyrobit si vlastníma rukama šperk, namalovat šálu nebo vyrobit drobnou dekoraci.

Ale pozor na zlého draka ...

Nikdo to nečekal, ale zase se objevil další zlý drak nazvaný "poúrazová artróza".

Nastalo několikaleté bloudění temným lesem. Musela podstoupit spoustu vyšetření a operací, kdy jí doktoři dali do palce na ruce umělý kloub. Vyhlídky do budoucna nebyly vůbec růžové. Nechtěla se smířit s tím, že by nemohla už tvořit. Musela se naučit trpělivosti a zvládat bolest, která se stala součásti jejího života.

 

S úsměvem jde všechno líp ...

 

Vše se zlomilo v den, kdy si přečetla zajímavý článek, kde jeden člověk napsal: "Pokud chcete něco změnit, musíte jít za svým snem. Je jedno jestli to bude trvat týden nebo deset let, ale musíte vytrvat". Nakonec i ona našla sebe sama, svoji sílu a kouzelnou moc, která ji ukázala cestu z temného lesa.

Postupně se naučila žít se svým omezením, které se stalo jejím věrným průvodcem po zbytek života. Obnovila i kouzelné místo, kde může tvořit opravdu každý, kde stačí se naladit přijemnou hudbou, hrnkem třeba dobré kávy nebo čajem, nechat unavenou mysl odpočinout a zaměstnat ruce tvořením podle kouzelných návodou krok za krokem nebo magických knih zvaných "eBook".

Pokud nastane správná konstalace hvězd, uvidíte královnu na kurzech v tajuplném "on-line světe", který má tisíce podob a tváří, ale to je zatím daleká budoucnost ...